В Україні хвилююча новина для всіх, хто мріє про своє житло! Пропонується новий план з вирішення житлового питання, який включає створення житлово-комунальних кооперативів і дві моделі соціальної оренди.

Олена Шуляк із "Слуги народу" розповіла, що законопроект уже виставлений на громадські обговорення. Це великий крок уперед після року розробки та безлічі публічних консультацій.

квартиранти
квартиранти

Цікаво, що пропонується не лише можливість купівлі чи спорудження житла, а й соціальна оренда. Це буде особливо актуальним для тих, хто не може дозволити собі власне житло. Пропонуються різні варіанти оренди, які залежатимуть від прибутку громадянина.

Шуляк також наголосила на важливості цифровізації у цьому процесі. Цифрові технології допоможуть уникнути корупції та забезпечать прозорість у розділі житлового фонду:

Популярні новини зараз
Вершкове масло та соняшникова олія: українців попередили про нові ціни Затримка виплат: Пенсійний фонд пояснив, що буде з пенсіями та субсидіями за травень Все, що накопичували – може зникнути: клієнти ПриватБанку втрачають заощадження Не лише електроенергія вдарить по гаманцю: яка комунальна послуга подорожчає з 1 червня
Показати ще

"Ця система буде аналогом нашої Єдиної Державної електронної системи у сфері будівництва та працюватиме за вже звичним для нас правилом "Всі бачать все".

багатоповерховий будинок
багатоквартирний будинок

Вона стверджує, що завдяки публічним консультаціям вони змогли покращити інші державні програми, такі як компенсації за знищене житло через конфлікти.

І, нарешті, є важливим моментом: цей законопроект стане ключовим для отримання 50 мільярдів євро від Євросоюзу в рамках програми Ukraine Facility. Це величезна нагода для України та її громадян!

Загалом новий законопроект стосується багатьох аспектів житлового питання і може стати справжнім проривом у вирішенні проблеми житла в Україні.

Нагадаємо, централізованого опалення може більше не бути: людей шокували заявою

Раніше ми писали про те, що будинку вже немає, а комунальні рахунки несуть: окупанти знущаються з мешканців Маріуполя