ПриватБанк вирішив порадувати клієнтів черговою щедрістю і пообіцяв повернути на карту до 500 гривень у вигляді кешбеку за купівлю палива. Умови оприлюднили на офіційному сайті фінустанови.

В умовах економічної кризи та постійного зростання цін українці хапаються за будь-яку можливість заощадити. І часом підтримка приходить, звідки не чекали.

"Приват24". Фото: скрін youtube
"Приват24". Фото: скрін youtube

Так, ПриватБанк оголосив приємну новину водіям. З 10 квітня по 30 червня 2024 року клієнти банку зможуть повертати собі на картку до 500 гривень кешбеку за купівлю палива. Однак для цього доведеться виконати умови.

По-перше, необхідно мати картку Mastercard "Універсальна", "Універсальна Gold" або преміальну від ПриватБанку.

Популярні новини зараз
В Україні пенсіонерам почали повертати "оновлені" виплати: у ПФУ визнали помилку Безкоштовні гігабайти протягом 6 місяців: абонентів Vodafone ощасливили халявою Кожному члену сім'ї по 3600 грн: українцям обіцяють тримісячну підтримку Українцям дали шанс позбавитися боргів за комуналку: далі може стати гірше
Показати ще

Карта ПриватБанку. Фото: скрін youtube
Карта ПриватБанку. Фото: скрін youtube

Подальший порядок дій:

  • зареєструватися в акції за прямим посиланням або через запрошення до Приват24;
  • розраховуватися на АЗК "ОККО" кредитними коштами вищезгаданих карток;
  • отримувати кешбек 3% на картку.

Загалом за період акції можна повернути на картку до 1500 гривень у вигляді кешбеку. Ця сума нараховується вже з урахуванням сплати податків.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, заблокував карту без пояснень: ПриватБанк залишив вдову військового з дитиною без копійки на існування.

Також наш портал інформував, вижити в окупації та відбитися від колекторів ПриватБанку: українці скаржаться на нереальний тиск.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, Пенсійний фонд гроші перерахував - банк розводить руками: клієнтка "Привату" залишилася без місячної пенсії.