ПриватБанк вирішив порадувати клієнтів черговою щедрістю і пообіцяв повернути на карту до 500 гривень у вигляді кешбеку за купівлю палива. Умови оприлюднили на офіційному сайті фінустанови.

В умовах економічної кризи та постійного зростання цін українці хапаються за будь-яку можливість заощадити. І часом підтримка приходить, звідки не чекали.

"Приват24". Фото: скрін youtube
"Приват24". Фото: скрін youtube

Так, ПриватБанк оголосив приємну новину водіям. З 10 квітня по 30 червня 2024 року клієнти банку зможуть повертати собі на картку до 500 гривень кешбеку за купівлю палива. Однак для цього доведеться виконати умови.

По-перше, необхідно мати картку Mastercard "Універсальна", "Універсальна Gold" або преміальну від ПриватБанку.

Популярні новини зараз
Добровільний візит до ТЦК не врятує від штрафу: за що покарають деяких чоловіків Додаткова підтримка пенсіонерів: нова виплата 944 грн на місяць Водоканали почали відключати неплатників: який борг вважається "критичним" Не 3,5 і навіть не 4 грн за кВт: українцям назвали "справедливий" тариф на світло
Показати ще

Карта ПриватБанку. Фото: скрін youtube
Карта ПриватБанку. Фото: скрін youtube

Подальший порядок дій:

  • зареєструватися в акції за прямим посиланням або через запрошення до Приват24;
  • розраховуватися на АЗК "ОККО" кредитними коштами вищезгаданих карток;
  • отримувати кешбек 3% на картку.

Загалом за період акції можна повернути на картку до 1500 гривень у вигляді кешбеку. Ця сума нараховується вже з урахуванням сплати податків.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, заблокував карту без пояснень: ПриватБанк залишив вдову військового з дитиною без копійки на існування.

Також наш портал інформував, вижити в окупації та відбитися від колекторів ПриватБанку: українці скаржаться на нереальний тиск.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, Пенсійний фонд гроші перерахував - банк розводить руками: клієнтка "Привату" залишилася без місячної пенсії.