З 17 квітня 2024 року абоненти Київстару матимуть змогу скористатися оновленою послугою "Ідеальний роумінг". Тепер цей пакет діятиме доти, доки не будуть вичерпані всі бонуси, але не більше 3 років.

Про це повідомили у прес-службі Київстару.

Якщо бонуси закінчаться раніше, послуга відключиться і почнуть діяти стандартні умови.

"Ідеальний роумінг" від Київстар / фото: Kyivstar
"Ідеальний роумінг" від Київстар / фото: Kyivstar

Тепер можна підключити одразу кілька пакетів – до трьох заявок за 30 днів. Не обмежуйте себе, насолоджуйтесь спілкуванням з близькими та діловими партнерами по всьому світу без переживань про високі рахунки за роумінг.

Популярні новини зараз
Від платіжок зомліємо: кожен кубометр обійдеться українцям у 300 гривень Вони точно залишаться без броні: хтось із українців гарантовано потрапляє під мобілізацію з 18 травня Мають подати документи до 1 липня: українцям зробили важливе оголошення Українцям затвердили нові тарифи з 1 червня: комуналка стане ще більшим ударом
Показати ще

Нові умови будуть застосовуватись для абонентів, які підключили "Ідеальний роумінг" з 17 квітня 2024 року. Ті, хто вже користується цією послугою, зможуть продовжувати користуватися нею за попередніми умовами до закінчення терміну дії.

Смартфон
Смартфон

Щоб дізнатися про залишок бонусів за умовами пакету, потрібно набрати 120 1#. Переконайтеся, що у вас є доступний пакет Ідеального роумінгу у вашому регіоні та замовляйте його у найближчому офісі або через запит *505#.

Зазначимо, що із цим оновленням закриваються пакети "Простий роумінг" та "Комфортний роумінг", але умови, що існують на момент замовлення, зберігаються до закінчення оплаченого періоду.

Корпоративним абонентам умови використання "Комфортного роумінгу" залишаються без змін.

Також наш портал повідомляв, що "Київстар" обіцяє тарифні зміни: люди вже обурилися

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що стоїть менше, ніж цукерка в супермаркеті: Київстар пропонує тарифи по 1 гривні

Вам буде цікаво дізнатися, чому дорожчає мобільний зв'язок: причини та виправдання