Урядовий портал повідомив українцям, що з 1 березня виплати допомоги були автоматично продовжені на 6 місяців для деяких категорій внутрішніх переселенців, які отримували цю допомогу протягом останнього року або двох.

Це стосується приблизно 535 тисяч осіб. Серед тих, хто автоматично отримає ці виплати, - особи з інвалідністю 1 та 2 групи та пенсіонери, чия пенсія не перевищує 9444 грн.

Особи з інвалідністю. Фото: Youtube
Особи з інвалідністю. Фото: Youtube

Ірина Верещук, голова Мінреінтеграції, заявила, що особи з 1 та 2 групами інвалідності отримають виплати починаючи з березня, незалежно від того, коли вони подали заявку у ЦНАП, навіть якщо це сталося у травні.

ВПО, які не належать до тих категорій, які пречислені вище, мали подати відповідні заявки до органів соціального захисту населення або ЦНАПів.

Популярні новини зараз
Після енергетики хочуть знищити газову інфраструктуру: українцям озвучили страшний прогноз До 20 червня це має зробити кожен: "Газмережі" попередили споживачів Українцям готують нове подорожчання: ще одна комунальна послуга зросте на 30% На картку пенсію не виплатять: у ПФУ назвали чіткі вимоги до банківського рахунку
Показати ще

людина з інвалідністю, pxhere
людина з інвалідністю, pxhere

До цих підрозділів звернулося 196 тисяч сімей ВПО, з яких 98 тисяч сімей (або 181 тисяча осіб) вже отримали призначення виплат у березні.

Решта заяв від ВПО все ще перебувають на розгляді, і у разі перепризначення допомоги за цими заявами, виплати за квітень будуть здійснені одразу за два місяці.

Раніше повідомлялося на порталі Знай.ua переселенців застерегли від втрати виплати: змусять до дій

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, безкоштовні сертифікати на продукти: кому займати чергу

Також, Знай.ua писав про на переселенців чекають серйозні зміни: у Кабміні пояснили, в чому справа і чому це "добре"