В Україні з'явилася злочинна схема що викликає занепокоєння серед автовласників по всій країні. Водії почали отримувати повідомлення про штрафи за порушення правил дорожнього руху, які вони не вчиняли.

Це стало результатом розповсюдження злочинної схеми з використанням автомобілів-двійників, коли зловмисники реєструють на свої транспортні засоби номерні знаки, ідентичні номерам законних власників.

Поліція, скріншот: YouTube
Поліція, скріншот: YouTube

Один із таких інцидентів було зафіксовано на Львівщині, де власниці автомобіля Range Rover було виписано штраф за перевищення швидкості. Справа в тому, що на момент фіксації порушення жінка знаходилася в іншому регіоні України, і її транспортний засіб не міг бути присутнім у Львівській області.

Отримавши повідомлення про штраф, вона одразу звернулася до місцевого управління Патрульної поліції з проханням прояснити ситуацію. Поліція, провівши ретельну перевірку, підтвердила, що автомобіль власниці дійсно не був причетним до зазначеного порушення.

Популярні новини зараз
Зірки зійшлися: цим знакам Зодіаку червень принесе здійснення найзаповітніших мрій Ці каші варити й не потрібно: екстрений перелік круп для відключення світла "Київстар" оголосив про нові зміни: вже з сьогоднішнього дня Пенсіонерам встановили обмеження: кому не світить підвищення виплат
Показати ще

Поліція, авто, скріншот: YouTube
Поліція, авто, скріншот: YouTube

Це викликало занепокоєння щодо наявності іншого автомобіля, який використовує ті ж самі номерні знаки. Така ситуація не лише створює проблеми для законних власників транспортних засобів, а й вказує на серйозну прогалину в системі реєстрації та контролю за транспортними засобами в країні.

Схема з автомобілями-двійниками не є новою, але її поширення в Україні викликає занепокоєння серед водіїв та вимагає вжиття невідкладних заходів від правоохоронних органів для її ліквідації. Це необхідно не тільки для захисту інтересів законних власників автомобілів, а й для забезпечення безпеки на дорогах загалом.

Раніше повідомлялося на порталі Знай.ua "Синій" військовий попався копам під час комендантської години, але своєї провини не визнав: що з ним зробили

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, відсутність цих речей може коштувати життя: водіям нагадали, що обов'язково має бути в авто під час воєнного стану