У Тернополі запустили програму для військових та їх сімей, які постраждали від війни. Вони мають можливість отримати грант у розмірі до 100 тисяч гривень на розвиток власного бізнесу.

Ця ініціатива передбачає надання тільки 60 мікрогрантів, вона допоможе людям з важкою долею пов'язаною з війною.

Грошова допомога. Фото: скрін youtube
Грошова допомога. Фото: скрін youtube

Про це інформує Міністерство реінтеграції та офіційний сайт Тернополя. Гранти надаються для започаткування, розвитку або відновлення власної справи. Заявки приймаються в Тернопільській обласній організації Товариства Червоного Хреста України.

До програми можуть подавати заявки домогосподарства внутрішньо переміщених осіб з реєстрацією у Тернопільській міській громаді, а також місцеве населення, постраждале від наслідків війни, включаючи ветеранів та членів їхніх сімей.

Популярні новини зараз
Газові прилади доведеться відключити: "Газмережі" застерегли кожного споживача Як уникнути арешту майна: чому переписка на родичів може виявитися поганим варіантом Жителів сіл та райцентрів почнуть мобілізувати по-новому: Кабмін радикально змінив правила ТЦК заганяють українців у боргову петлю – адвокат розповів про підступну схему
Показати ще

гроші
гроші

Гранти надаються для розвитку бізнесу у секторах сільського господарства, виробництва, послуг та торгівлі. Для участі у відборі заявок на отримання гранту необхідно виконати наступні кроки:

  • Перейти за посиланням та завантажити зразок анкети учасника програми грошової допомоги й шаблон бізнес-плану.
  • Заповнити анкету у друкованому вигляді.
  • Підготувати пакет документів, включаючи оригінали та ксерокопії.
  • Подати анкету та пакет документів у визначеному місці та у визначений час.

Щоб взяти участь, треба заповнити анкету та подати її разом з пакетом документів до 15 квітня 2024 року. Така програма допоможе людям з військовим минулим знайти нові можливості та розпочати новий етап у своєму житті.

Раніше повідомлялося на порталі Знай.ua Україна може поставити хрест на доларах

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, українцям виплатять фінансову допомогу з Європи: але для цього треба постаратися