З кожним роком вихід на заслужений пенсійний відпочинок в Україні стає дедалі складнішим. З 2025 року критерії для статусу пенсіонера будуть значно посилені. Це означає, що не всі громадяни, які досягли пенсійного віку у 60 років, зможуть дозволити собі цю розкіш своєчасно.

Пенсійна реформа, що проводиться у країні, збільшує вимоги до стажу роботи.

Наприклад, якщо у 2023 році для виходу на пенсію у 60 років був потрібний стаж у 30 років, то з 2025 року вже знадобиться щонайменше 31 рік страхового стажу.

Пенсіонери, фото 33 канал
Пенсіонери, фото 33 канал

Це стосується і подальших років: з кожним роком до вимог додасться ще рік. До 2028 року, щоб вийти на пенсію у 60 років, буде необхідний стаж у 35 років.

Популярні новини зараз
"Всі будуть начальниками": адвокат розповів, як в Україні змінили правила вручення повісток ДПС вже готова списати ваші гроші: кому готуватись до примусового стягнення В Україні пенсії рахуватимуть за однією формулою: у кого виплати будуть більше 10 тисяч Штрафи від 3,5 тисяч гривень: "Газмережі" попередили власників газових плит та колонок
Показати ще

Для багатьох українців це стане справжньою проблемою з огляду на те, що не всі мають можливість офіційно працевлаштуватися та накопичити необхідний стаж.

пенсіонери, скріншот з відео
пенсіонери, скріншот з відео

Ті, хто не досягне необхідних критеріїв, ще більше відсунуть можливість насолоджуватися заслуженим відпочинком. Декому доведеться працювати до 63 чи навіть 65 років, щоб мати право на пенсію.

Для них важливо розуміти, що кожного року умов для виходу на пенсію буде дедалі більше, і це може серйозно вплинути на їхні плани на майбутнє.

Раніше ми писали, що пенсіонерам видадуть сертифікати на 400 гривень.

Крім того, Знай.ua повідомляв, пенсіонерам нарахують по 940 гривень надбавки: пощастить, як завжди, не всім

Варто нагадати про пенсії, соцвиплати та зарплати: нові масштабні реформи струснуть суспільство