Віце-прем'єр-міністр Ірина Верещук звернулася до мешканців прифронтових територій із серйозним закликом: "Не повертайтеся до своїх будинків, поки там небезпечно". Цей дзвін до здорового глузду був адресований мешканцям Донецької області та інших регіонів, схильних до військових дій.

Вона обіцяла допомогу евакуйованим людям, гарантуючи виплати та розселення, щоб забезпечити їм все необхідне для комфортного проживання.

Переселенці, фото з focus.ua
Переселенці, фото з focus.ua

Однак, вона застерегла їх від передчасного повернення, нагадавши, що це насамперед питання їхньої власної безпеки.

Слова віце-прем'єра викликали змішані реакції українців, особливо з урахуванням нещодавнього рішення про припинення виплат ВПО, що опинилися у скрутних положеннях.

Популярні новини зараз
Настав час "розхльобувати": водоканали попередили про нове підвищення тарифів Гороскоп на тиждень 24-30 червня для всіх знаків Зодіаку: смуга удачі Тельців, напруга Водоліїв та розчарування Дів Пенсіонерів забезпечать тимчасовою підтримкою: додаткові виплати до кінця 2024 року Потрібно терміново нести документи: українським пенсіонерам дозволили у червні "відновити" виплати
Показати ще

Ірина Верещук / фото: Facebook
Ірина Верещук / фото: Facebook

Де жити тим, яким довелося покинути свій будинок через війну? Де працювати? Держава не може повністю утримувати цих людей, бо їх надто багато, а грошей немає, і громадськість висловила вкрай обурені коментарі до слів Ірини:

  • "Читаючи ваш пост, можна припустити, що вас хвилює доля жителів Донецької області... Ви вже допомогли скасувати виплати ВПО. Дякую, таким вчинком ви показали свою турботу та любов до мешканців прифронтових територій!"
  • "Відповідайте, будь ласка, відповідь, які партнери України попросили скасувати виплати ВПО? Що робити людям далі, якщо ми не потрібні нашій державі?"

Коментарі до посту / фото: скріншот Facebook
Коментарі до посту / фото: скріншот Facebook

Коментарі до посту / фото: скріншот Facebook
Коментарі до посту / фото: скріншот Facebook

Це стало темою запеклих дискусій, що посилило розбіжності між державою та її громадянами з питань соціальної підтримки та безпеки.