В Україні є категорії громадян, які можуть розраховувати на різні пільги, зокрема на оплату житлово-комунальних послуг. Хто може платити на 50% менше, розповіли у пресслужбі Пенсійного фонду України.

Пільга на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива та скрапленого газу у розмірі 50% знижки надається учасникам війни та членам їх сімей.

Платіжка за комуналку. Фото: скрін youtube
Платіжка за комуналку. Фото: скрін youtube

У Пенсійному фонді зазначили, що дана допомога може бути оформлена лише якщо середньомісячний сукупний дохід сім'ї пільговика з розрахунку на людину не вищий за дохід, який дає право на податкову пільгу. У 2024 році це 4240 гривень.

ПФУ. Фото: скрін youtube
ПФУ. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Закінчення війни вже близько – старець Діонісій обнадіяв українців пророцтвом Для власників квартир приготували новий тарифний "сюрприз": яка послуга дорожчає Пенсіонерам встановили обмеження: кому не світить підвищення виплат З інших беруть пару тисяч: кому з українців задарма встановлять двозонні електролічильники
Показати ще

Хто з близьких пільговиків має право на допомогу з комуналкою:

  • дружина (або чоловік);
  • неповнолітні діти віком до 18 років;
  • неодружені повнолітні діти, що мають інвалідність І та ІІ групи;
  • непрацездатні батьки;
  • особа, яка перебуває під опікою громадянина, який має право на пільги, та проживає разом з ним;
  • особа, яка проживає разом з особою з інвалідністю внаслідок війни І групи та доглядає її.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, не вистачить навіть заплатити за світло: українцям пропонують компенсацію за комуналку від 236 гривень.

Також наш портал інформував, 114 грн на харчування та ліки: маленькі пенсії та комуналка ставлять українських пенсіонерів на межу голоду.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, українці залишаться віч-на-віч з комунальними платіжками: субсидію призначать лише в кількох випадках.