Побутові споживачі можуть понести серйозну відповідальність, якщо буде встановлено факт втручання у роботу газового лічильника. Про це нагадали на facebook-сторінці Івано-Франківської філії "Газмережі".

На українців очікують великі фінансові проблеми, якщо фахівці газової служби встановлять факт втручання в роботу лічильника.

Газовики. Фото: скрін youtube
Газовики. Фото: скрін youtube

"У разі встановлення факту втручання у роботу лічильника, з метою зменшення його показів, споживач змушений оплатити вартість експертизи, послуг зняття-встановлення приладу, вартість самого лічильника та відшкодувати збитки, завдані газорозподільній компанії", - попередили газовики.

Зазначається, що факт втручання у газовий лічильник нерідко виявляли у житлі, яке здавалося в оренду чи купувалося на вторинному ринку. В обох випадках відповідальність за порушення несе власник житла.

Популярні новини зараз
Українців мотивуватимуть мобілізуватися: обійдуться без бусиків та ТЦК Пенсіонерам призначать тимчасову допомогу: хто отримає значні виплати Олена Бюн розповіла, хто насправді замовив убивство Ірини Фаріон Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

Лічильник газу, скріншот: YouTube
Лічильник газу, скріншот: YouTube

Щоб не відповідати за порушення, яке не робили, газовики радять проводити позачергову перевірку лічильника перед покупкою житла. Якщо квартира здається в оренду, то перевірку слід провести за найменших сумнівів щодо обсягів споживання газу орендарями житла або якщо помітили пошкодження лічильника.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, "Придивіться до своїх лічильників": "Газмережі" терміново звернулися до українців.

Також наш портал інформував, оплата за газ більше не "витягуватиме" останні копійки: у кого з українців стане менше платіжок.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, "В оману вводить Нафтогаз!": українці дізналися звідки "ростуть ноги" у зайвих нарахуваннях за газ.