Оператор системи розподілу "Закарпаттяобленерго" у своєму офіційному акаунті на Facebook акцентує увагу на енергоефективному використанні побутової техніки.

Свої поради енергетики приурочили до Всесвітнього дня енергоефективності. Компанія пропонує кілька корисних порад, спрямованих на зменшення споживання енергії та збереження ресурсів.

Платіжки за комуналку Фото: скрін youtube
Платіжки за комуналку Фото: скрін youtube

Серед рекомендацій для економії енергії:

  • Використовуйте функцію "відкладений старт" для розвантаження енергосистеми та раціонального використання техніки в нічний час.
  • Застосовуйте параметр Eco (Ecomode) Energy Saving для ефективного споживання енергії та води під час прання та миття посуду.
  • Регулярно обслуговуйте електротехніку, щоб забезпечити її ефективну роботу.
  • Використовуйте пральні та посудомийні машини в режимі повного завантаження для оптимізації споживання енергії.
  • Встановлюйте нижчу температуру прання та віддавайте перевагу природньому сушінню.

Тарифи на електроенергію / фото: Freepik
Тарифи на електроенергію / фото: Freepik

Однією з ключових рекомендацій є використання функції "відкладений старт" для оптимізації роботи електроприладів у нічний час. Також звертається увага на параметр Eco (Ecomode) Energy Saving, який допомагає ефективно використовувати енергію та воду.

Популярні новини зараз
Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях
Показати ще

Додатково, компанія рекомендує регулярно обслуговувати електротехніку та використовувати пральні та посудомийні машини в режимі повного завантаження для оптимізації енергоспоживання.

Раніше ми попереджали, яких міст торкнеться божевільне подорожчання води. Згідно з проектом постанови від Національної комісії, цього літа мешканцям деяких українських міст доведеться відкрити гаманці трохи ширше для оплати водопостачання та водовідведення.