Оператор системи розподілу "Львівобленерго" наголошує на необхідності встановлення додаткового обліку на об'єктах побутового споживача у випадках, коли електроенергія використовується для непобутових потреб.

Побутовим споживачем вважається особа, яка використовує електричну енергію для власних потреб, не пов'язаних з професійною або господарською діяльністю.

Якщо електроенергія використовується на об'єкті побутового споживача для інших цілей, її необхідно обліковувати окремо та оплачувати за відповідним комерційним тарифом.

"Закликаємо впорядкувати договірні відносини як з оператором системи розподілу, так і з постачальником. Зараз, як ніколи, важлива чесна та справедлива споживацька поведінка", - зазначили представники "Львівобленерго".

Популярні новини зараз
Боржникам виплатять допомогу, щоб розрахуватись за комунальні послуги: кому випаде унікальний шанс Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях
Показати ще

Знай.ua вже писав про те, що комунальники дали українцям промінь надії – можна зменшити свої платіжки. Комунальники заявляють, що останніми днями у світлий час доби спостерігається плюсова температура. При цьому український гідрометцентр прогнозує середньомісячну температуру в березні вище за середні багаторічні значення.