На деяких споживачів очікують особливо болючі платіжки за березень, оскільки платити доведеться за збільшеними тарифами.

Підвищення тарифів на комунальні послуги відбулося з 1 березня 2024 року для мешканців міста Надвірна. Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті міської ради.

Платіжки за комуналку Фото: скрін youtube
Платіжки за комуналку Фото: скрін youtube

Починаючи з березня для споживачів дорожчають послуги централізованого водопостачання та водовідведення. Перерахувати ціни на послуги вирішили відповідно до економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво.

Водопостачання. Фото: скрін youtube
Водопостачання. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Нові тарифи на воду для трьох категорій споживачів: як зміняться платіжки Доїхати на роботу і назад – вже не по кишені: проїзд у маршрутках дорожчає Перерахунок пенсій з 1 травня: чого чекати стареньким Українцям 60+ нададуть грошову допомогу, можна запросити рідних: як подати заявку
Показати ще

Так, тарифи для бюджетних установ та інших споживачів підвищать до:

  • 55,37 гривні за кубометр – за водопостачання;
  • 29,98 гривні за кубометр – за водовідведення.

Водночас для населення встановлені окремі розцінки – за воду доведеться віддавати по 33,30 гривень за кубометр, а каналізацію по 26,10 гривень за куб.

Платіжка за воду. Фото: скрін youtube
Платіжка за воду. Фото: скрін youtube

Втім, є ймовірність, що побутових споживачів це подорожчання омине стороною, оскільки у рішенні виконавчого комітету йдеться про можливу компенсацію різниці у тарифах із місцевого бюджету.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, комунальники анонсували "наслідки" неплатникам: доведеться відповідати за всією суворістю.

Також наш портал інформував, комуналку, пальне та продукти харчування: як подорожчало життя українців за два роки повномасштабного вторгнення.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, людям підвищення тарифів, олігархам та монополістам – радість: експерт пояснив, кому вигідно піднімати ціни.