Послугами "Ощадбанку" користуються мільйони українців по всьому світі. Тому, банк часто радує клієнтів бонусами та корисними оновленнями.

Цього разу для підприємців, які користуються "Ощадбанком" ввели нову послугу - оплата за QR-кодом. Про це повідомили на офіційній сторінці банку.

"Ощадбанк". Фото: скрін youtube
"Ощадбанк". Фото: скрін youtube

"Така функція відтепер доступна в додатку ОщадPAY. Мій банк створив його разом з Visa, щоб здійснювати оплати було максимально легко" - повідомили в установі.

За словами банку, нова послуга має чимало плюсів. Це економія часу - оскільки оплатити можна поки замовлення доставляється. Також можна зекономити гроші. Адже при сплаті за кодом клієнтам не потрібно платити ніяку комісію.

Популярні новини зараз
Якщо на гривню більше – субсидію не отримаєте. Який дохід повинен бути для пільги Нова війна, тепер космічна: астрономи розповіли, як НЛО прилетять боротися за воду Що насправді роблять контролери з вашими лічильниками: чого боятися, а чого не варто Українцям 60+ нададуть грошову допомогу, можна запросити рідних: як подати заявку
Показати ще

Карта "Ощадбанку". Фото: скрін youtube
Карта "Ощадбанку". Фото: скрін youtube

Як скористатися оплатою за QR-кодом

1) спочатку підприємцю (торговцю) потрібно сформувати QR-код на оплату через ОщадPAY

2) потім він надсилає код клієнту на його номер телефону або ж громадянин сканує його самостійно

3) далі потрібно перейти за QR-кодом, де клієнт потрапляє на форму оплати й обирає зручний для себе вид оплати: оплачує через Google Pay, або вводить реквізити картки

4) після оплати торговець надсилає чек у зручний для клієнта спосіб. Це можна зробити на електронну пошту або повідомленням.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай повідомляв, щонайменше 500 гривень: ПриватБанк порадує щедрим кешбеком, кому пощастить

Раніше портал Знай інформував, популярні банки встановили ліміт на перекази: які суми потраплять під обмеження

Також наш портал повідомляв, діятиме лише до 1 квітня: клієнтів "Ощадбанку" попередили про важливі зміни