Декілька категорій українців, у тому числі пенсіонери, зможуть отримати матеріальну допомогу від міжнародної гуманітарної організації. Про це йдеться на facebook-сторінці CARE.Ukraine.

Програма підтримки реалізується для мешканців Оріхівської міської територіальної громади Запорізької області. Отримати матеріальну допомогу можуть як особи з реєстрацією за постійним місцем проживання та внутрішньо переміщені громадяни, зареєстровані в громаді.

Гроші. Фото: скрін youtube
Гроші. Фото: скрін youtube

Розмір фінансової допомоги становить 3600 гривень на кожного члена сім'ї щомісяця. При цьому виплата призначається на три місяці, тобто загальний розмір допомоги на особу – 10 800 гривень.

Головна умова для отримання грошей – сім'я отримувала останню матеріальну допомогу від міжнародних організацій до січня 2024 року. Крім того, необхідно відповідати критеріям уразливості.

Популярні новини зараз
Готуйте гаманці: скільки доведеться платити за електрику та газ з 1 травня Продасте за 8000 гривень: колекціонери влаштували полювання на особливі 5 копійок Потрібно встигнути: українцям, з квитанціями за світло на руках, назвали важливу умову Які електроприлади "тягнуть" найбільше - зараз це дуже важливо знати
Показати ще

Українці. Фото: скрін youtube
Українці. Фото: скрін youtube

Які категорії громадян отримають допомогу:

  • сім'ї, у складі яких є особи з хронічними захворюваннями та потребують догляду чи дорогого лікування;
  • сім'ї з частково чи повністю пошкодженим житлом;
  • пенсіонери;
  • самотня мати чи батько;
  • багатодітні сім'ї - від трьох та більше дітей;
  • сім'ї, у складі яких є особи з інвалідністю 1 та 2 групи;
  • вагітні або жінки, що годують.

Реєстрація отримання матеріальної допомоги проводиться до 15 березня. Для уточнення деталей необхідно звертатись за телефоном гарячої лінії CARE: 0800300960.

Раніше портал Знай повідомляв, сім'ям українців виплатять майже по 20 тисяч гривень: хто отримає і на що можна витратити.

Також наш портал інформував, додаткову допомогу на дітей: батькам виплатять до 2000 гривень, хто може сподіватися.

Крім того, інформаційний портал "Знай" повідомляв, українцям обіцяють одноразову матеріальну допомогу: у кого в гаманцях додасться купюр.