Деякі громадяни, котрі виходять на заслужений відпочинок мають право на одноразову виплату допомоги у вигляді 10 пенсій.

Це стосується, зокрема працівників, які виходять на пенсію за вислугою років: медики, педагоги, соціальні працівники. При виході на відпочинок, вони за деяких умовах, мають отримати виплату у вигляді 10 пенсій.

Виплати. Фото: скрін youtube
Виплати. Фото: скрін youtube

Які умови для отримання 10 пенсій

1) Виплата призначається, коли громадянину виповняється 60 років. Це достатній вік для виходу на пенсію у такому разі.

Популярні новини зараз
З 28 квітня та до 5 травня: "Нафтогаз" закликав споживачів оглянути газові лічильники ДПС вже готова списати ваші гроші: кому готуватись до примусового стягнення В Україні пенсії рахуватимуть за однією формулою: у кого виплати будуть більше 10 тисяч Українцям виплатять по 10 800 гривень на особу: хто отримає нову допомогу
Показати ще

2) При умові не отримання особою жодного іншого виду допомоги.

3) На момент призначення пенсії людина повинна працювати у державній установі на посадах, які дають право на вислугу років. Вислуга повинна бути не менше 30 років для жінок, і 35 років для чоловіків.

Виплати. Фото: скрін youtube
Виплати. Фото: скрін youtube

Це передбачено законом України про "Загальнодержавне обов’язкове пенсійне страхування". Зміни у цьому положенні затверджені у липні 2011 року. Тому, якщо людина оформляла пенсію раніше заявленого строку, то право на таку виплату втратила.

Але, справедливо буде зазначити, що у будь-якому випадку, пенсія за вислугу років призначається тільки у випадку, коли людина вже звільнилась з роботи і повністю вийшла на пенсію. Працюючим пенсіонерам такі виплати не призначаються на законодавчому рівні.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай повідомляв, навесні українцям двічі піднімуть пенсійні виплати: хто серед щасливчиків

Раніше наш портал інформував, зручний розрахунок з боргами не для всіх: українці з різних міст скаржаться на безвихідь

Також портал Знай повідомляв, 60 років далеко не межа: майбутнім пенсіонерам можуть ускладнити вихід на заслужений відпочинок