У Пенсійному фонді України часто пояснюють спірні ситуації щодо виплат і пільг, відповідаючи на запитання українців, які часто ставляться.

Цього разу фахівцям поставили таке запитання: "Чи призначають субсидію, якщо було продано одну квартиру, а куплено іншу, в іншому населеному пункті".

Оформлення субсидії, кадр з відео
Оформлення субсидії, кадр з відео

У пенсійному фонді відповіли, пояснивши, що у разі купівлі квартири чи будинку після продажу іншої квартири/будинку субсидію можуть призначити протягом шести місяців.

"Але за умови, що таке житло – єдине житлове приміщення у власності особи, і це підтверджується документами. Доходи від такого продажу не враховуються у сукупному доході домогосподарства", - йдеться у повідомленні. Пенсійний фонд України

Популярні новини зараз
Обережно – це струм: українців попередили, що заборонено підключати до генераторів Пенсіонерів змусять повернути частину виплат: є лише 10 днів Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати
Показати ще

Оформлення субсидій, скріншот: YouTube
Оформлення субсидій, скріншот: YouTube

Також у пенсійному фонді України розібрали й інше питання щодо будинків, які одночасно опалюються і тепловою та електричною енергією.

"Якщо для опалення житлового приміщення одночасно використовується теплова енергія та/або природний газ та/або електрична енергія – соціальні нормативи для опалення або теплопостачання приміщення при розрахунку житлової субсидії застосовуються лише на одну комунальну послугу за вибором людини. ", - йдеться у повідомленні. ПФУ

Нагадаємо, що пільги можуть не продовжити: хтось із українців ризикує залишитися без допомоги.

Раніше ми повідомляли, що мільйони на рахунках, а сидять на субсидіях: скільки українські нардепи отримують за оренду житла.

Також стало відомо, що боржникам обіцяють "вирвані роки": наразі методи стануть радикальними.