Деякі категорії українців можуть отримати адресну допомогу для погашення комунальних послуг. Розмір допомоги складає 500 гривень, а в опалювальний сезон – 700 гривень. Про це повідомляється на сайті Дніпровської міської ради.

Адресна допомога реалізується на території Дніпровської міської громади. Вона надається дітям з інвалідністю, особам з інвалідністю І групи, а також особам з інвалідністю ІІ групи з дитинства.

Платіжки за комуналку Фото: скрін youtube
Платіжки за комуналку Фото: скрін youtube

Допомога надається у безготівковій формі - гроші на руки не видаються. Департамент соціальної політики міськради перераховує кошти на рахунки житлово-комунальних підприємств. Попередньо отримувач допомоги обирає вид комунальних послуг, який бажає покривати за рахунок виплати.

Дана адресна допомога надається на оплату послуг з утримання будинків та прибудинкової території, управління багатоквартирним будинком, а також вивезення сміття, опалення, холодну та гарячу воду, каналізацію, обслуговування ліфтів, газ та світло.

Популярні новини зараз
Обережно – це струм: українців попередили, що заборонено підключати до генераторів Чому українці платять за світло втричі більше: за це питання серйозно візьмуться Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші
Показати ще

Комуналка. Фото: скрін youtube
Комуналка. Фото: скрін youtube

Розмір допомоги на одну особу з інвалідністю – 500 гривень у період з 1 квітня по 31 жовтня. З 1 листопада до 31 березня виплачується по 700 гривень.

Для отримання допомоги необхідно звертатися до управління соціального захисту за місцем реєстрації.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, субсидія без договору оренди та прописки: у ПФУ пояснили, хто зможе оформити.

Також наш портал інформував, комусь доведеться заплатити більше, а дехто викладе на 20% менше: українцям влаштували тарифну "лотерею".

Крім того, ми писали, українцям без субсидій допоможуть з оплатою комуналки: кому виплатять 5000 гривень.