Всі ми іноді стикаємося з ситуаціями, коли потрібні гроші, але на рахунках "по нулях". І тоді на допомогу завжди приходить лімітний кредит на карті, щоб виручити у скрутній ситуації.

Коли клієнт "ПриватБанку" вирішив оновити свою банківську картку, він не очікував, що це спричинить закриття лімітного кредиту. Без ліміту, начебто, як вижити до зарплати?

Банківська карта. Фото: скриншот Youtube
Банківська карта. Фото: скриншот Youtube

Ця невдача змусила його поділитись своїм обуренням на порталі Мінфін.

"Представник сам зателефонував і сказав потрібно міняти картку, після чого кредитний ліміт по новій карті не схвалений. Змінюватиму банк і по зарплатній карті. Жах, шарашкіна контора!", — написав клієнт.

Популярні новини зараз
Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно Це було ще не спекотно: Україну накриє небезпечна температура Водіїв легко можуть оштрафувати за увімкнений кондиціонер: чому це відбувається Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

FacePay24 від ПриватБанк, фото з відкритих джерел
FacePay24 від ПриватБанк, фото з відкритих джерел

У відповідь оператор "ПриватБанку" запевнив, що такий поворот подій не був передбачений і може бути скоригований у майбутньому. Але як повернути доступ до кредитного ліміту?

Банк запропонував прості кроки:

  1. Продовжуйте користуватися карткою Універсальною, щоб підтримувати активність у банку.
  2. Додатково можна надати документи, що підтверджують прибутки, щоб збільшити шанси на відновлення потрібного кредитного ліміту.

"ПриватБанк" обов'язково надішле повідомлення про зміну ліміту.

Крім того, Знай.ua повідомляв, що з арплат на мільйони гривень: скільки отримали українські банкіри.

Також наш портал інформував, сплатив одну суму - списали вдвічі більше: українці скаржаться на проблеми з картками ПриватБанку

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що втратили документи і відмовляють у допомозі: клієнтка ПриватБанку висунула серйозні звинувачення