Під час війни багато українців вимушено залишили свої домівки та переїхали закордон. Однак, "Ощадбанк" пішов на зустріч клієнтам, які залишили Україну та продовжив дію карток, у яких сплив термін дії до до 31 березня 2024 року.

Про це повідомили у пресслужбі банку.

Зазначається, що зараз у клієнтам "Ощадбанку", у яких сплив термін дії пластикової картки, не потрібно особоисто звертатися до відділення.

Карта "Ощадбанку". Фото: скрін youtube
Карта "Ощадбанку". Фото: скрін youtube

Через введений воєнний стан в Україні, вони будуть діяти щонайменше до 31 березня 2024 року.

Популярні новини зараз
Газ, світло та воду не відріжуть: кому повернуть мораторій на відключення Надбавки від 100 до 1500 гривень: кому з пенсіонерів пощастить у квітні Надбавка розміром з зарплатню: уряд ухвалив важливе рішення про збільшення виплат Приховувала і Полякова, а Оля Цибульська розповіла правду про вік: "35, але чомусь у паспорті 56"
Показати ще

Однак мова йде саме про картки, термін дії яких закінчувався починаючи із лютого 2022 року.

"У зв’язку з воєнним станом Ощадбанк для зручності клієнтів продовжив термін дії всіх платіжних карток, у тому числі для внутрішньо переміщених осіб, до 31 березня 2024 року. Продовження відбувається автоматично для карток, термін яких закінчується починаючи з лютого 2022 року", – йдеться в повідомленні.

"Ощадбанк". Фото: скрін youtube
"Ощадбанк". Фото: скрін youtube

У банку пояснюють, що разі закінчення терміну дії, картки продовжать повноцінно працювати: ними можна розраховуватись у торговельно-сервісній мережі, знімати з них готівку в банкоматі тощо.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай повідомляв, ПриватБанк спіймали на нав'язуванні кредитних карток: ставлять людей в глухий кут

Раніше наш портал інформував, "Ощадбанк" попередив про оновлення тарифів: що змінюється з 1 квітня

Також портал Знай повідомляв, погубили документи і відмовляють у допомозі: клієнтка ПриватБанку висунула серйозні звинувачення