Деяким українцям збільшать розмір соціальної допомоги шляхом призначення додаткових виплат. На грошовий бонус зможуть розраховувати люди з інвалідністю з дитинства та діти з інвалідністю. Про це повідомляє Міністерство соціальної політики.

Українці з інвалідністю з дитинства та діти з інвалідністю зможуть протягом трьох місяців отримувати додаткові виплати Світової продовольчої програми ООН. Виплата автоматично нараховуватиметься на банківські рахунки або доставлятиметься "Укрпоштою".

Соцдопомога. Фото: скрін youtube
Соцдопомога. Фото: скрін youtube

Умови отримання додаткової допомоги:

  • людина одержує соціальні виплати від держави менш як 3250 гривень;
  • особа не отримує допомоги від інших міжнародних організацій;
  • особа не отримує виплати ВПО, за винятком тих, хто проживає на територіях активних чи можливих бойових дій.

Виплати. Фото: скрін youtube
Виплати. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Надбавка розміром з зарплатню: уряд ухвалив важливе рішення про збільшення виплат Не встигли заплатити – готуйтеся до "сюрпризів": як покарають за прострочені комунальні рахунки Приховувала і Полякова, а Оля Цибульська розповіла правду про вік: "35, але чомусь у паспорті 56" Посмажте господарське мило на сковорідці та насолоджуйтесь: так нагар ви ще не відмивали
Показати ще

"Грошова допомога міжнародних партнерів буде доплатою до державної соціальної допомоги. Її сума дорівнюватиме різниці між 3 250 грн і виплатами, які отримує людина", - йдеться у повідомленні.

Тобто якщо українець з інвалідністю отримує від держави 2 361 гривню соцдопомоги, то розмір тимчасової доплати від ООН становитиме 889 гривень.

Раніше портал Знай повідомляв, літнім українцям та багатодітним сім'ям виплатять допомогу: як отримати.

Також наш портал інформував, якщо грошей не вистачає: українцям, які опинилися у скрутному становищі, виплатять фінансову допомогу.

Крім того, ми писали, по 6600 та 3600 грн на дитину та дорослу: хто має право на додаткові виплати.