Сім'ї українців можуть отримати матеріальну допомогу у розмірі 2500 та 3200 гривень залежно від обставин. Хто і як може оформити виплати, повідомляється на сторінці instagram vca_toretsk_official.

З 29 січня Управління соціального захисту населення Торецької міської військової адміністрації почало приймати заявки на грошову допомогу. Претендувати на виплати можуть внутрішньо переміщені сім'ї з громади, які виховують дітей з інвалідністю та які перемістилися до більш безпечних регіонів.

Українці із дітьми. Фото: скрін youtube
Українці із дітьми. Фото: скрін youtube

На які виплати можна розраховувати

Розмір матеріальної допомоги залежить від обставин у сім'ї. Так, якщо сім'я виховує дитину з інвалідністю віком до 6 років, то розмір фіндопомоги становить 2563 гривні. Якщо у сім'ї є діти з інвалідністю віком від 6 до 18 років, то виплата становить 3196 гривень.

Виплати. Фото: скрін youtube
Виплати. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Повістки та перевірки на вулицях: ТЦК готуються до посиленої мобілізації Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня Боржникам виплатять допомогу, щоб розрахуватись за комунальні послуги: кому випаде унікальний шанс Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх
Показати ще

Для отримання допомоги законний представник дитини має подати документи та заяву до Управління соціального захисту населення шляхом надсилання сканованих копій на електронну адресу: 26000411@mail.gov.ua.

Заява пишеться у довільній формі і до неї додаються документи:

  • копія свідоцтва про народження дитини чи паспорта;
  • копія медичного висновку щодо інвалідності дитини;
  • копія паспорта або ID-картки з випискою з реєстру про місце реєстрації проживання;
  • копії довідок ІПН законного представника та дитини з інвалідністю;
  • копії довідок ВПО;
  • реквізити банківського рахунку у форматі IBAN

Раніше портал Знай повідомляв, літнім українцям та багатодітним сім'ям виплатять допомогу: як отримати.

Також наш портал інформував, якщо грошей не вистачає: українцям, які опинилися у скрутному становищі, виплатять фінансову допомогу.

Крім того, ми писали, по 6600 та 3600 грн на дитину та дорослу: хто має право на додаткові виплати.