Турбота про педагогів виявилася парадоксальною – ставка вчителя у столичних школах опустилася нижче за мінімальний рівень зарплати. Про це говорить освітній експерт і інституційні аудити, що проводить, Володимир Онацький.

Хоча вчителям у столичних школах обіцяли збільшення зарплати на 10%, виявилося, що ця "турбота" супроводжується скороченням доплат за престижність та муніципальні доплати, кожну на 10%.

учитель
учитель

Молоді вчителі стикаються з курсом 5699 гривень , який збережеться до жовтня, а потім підніметься до 5875 гривень . При цьому вічний карусельний обіг міністрів освіти не приносить суттєвих змін.

За словами Володимира, обіцянки міністра освіти про зарплату понад 15000 гривень для молодих вчителів у вересні 2022 року викликають сумніви, порушуючи реальність їх виконання.

Популярні новини зараз
З 1 січня почне діяти новий законопроєкт: наскільки він засмутить водіїв Добровільний візит до ТЦК може не врятувати від штрафу: і троє дітей не допомогло Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях
Показати ще

Табелі із січневою зарплатою вже в руках багатьох вчителів. Незважаючи на деякий приріст у Києві, проблеми не зникають.

Вчителька, фото Телеграф
Вчителька, фото Телеграф

"Сумська область, прикордоння. Зарплати за січень ще немає. Все, що можна було зняти, зняли ще рік тому, що не можна залишили на мінімумі. Заступники за інтенсивність не отримують ще з 2022 року. А ще всіх педагогів відправляють у канікулярний час у відпустку без збереження заробітної плати. Якось так", — пише колега Володимира.

Як видно, у регіонах ситуація ще більш напружена – відсутність доплати за інтенсивність та урізані зарплати викликають занепокоєння серед педагогічної спільноти.

Комментарии к посту Владимира Онацкого / фото: скриншот Освіта.ua
Комментарии к посту Владимира Онацкого / фото: скриншот Освіта.ua

Коментарі до посади Володимира Онацького / фото: скріншот Facebook
Коментарі до допису Володимира Онацького / фото: скріншот Facebook

Раніше ми писали, зарплати українців зміняться ще більше: експерт обнадіяв прогноз на 2024 рік

Знай.ua повідомляв про те, що депутати з новою зарплатою, але начальник автобази Ради отримує більше: кому українці купують Tesla та шикарні маєтки

Варто нагадати, що українці можуть заробити на вилученій з обороту монеті: як виглядає і скільки коштує