Енергетики звернулися до побутових споживачів, у яких у житлі встановлено багатозонні електролічильники. Відповідне оголошення з'явилося на facebook-сторінці АТ "Полтаваобленерго".
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяБагато українців встановлюють багатозонні лічильники, щоб мати можливість платити за електроенергію за кількома тарифами. Енергетики нагадують, як правильно знімати показники з таких пристроїв обліку.
Передайте показники за денним та нічним тарифом окремо, тобто дані 15.8.1 та 15.8.2 (або T1 та T2, або 1.8.1 та 1.8.2), залежно від моделі лічильника. При цьому загальне споживання електроенергії не потрібно передавати.
"Загальну кількість спожитої електроенергії передавати не потрібно. Якщо на дисплеї цифри розділені комою, варто записати лише ліву частину числового значення до коми. Нулі вказувати не обов'язково", - йдеться у повідомленні.
Передавати показники лічильників необхідно щомісяця та терміни встановлені компанією, що надає послуги. Якщо невчасно передати показники лічильника електроенергії, то споживання можуть розрахувати за середнім значенням і результат сума до оплати може бути вищою за реальну.
Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, 4 обов'язкові кроки: як відновити електропостачання після відключення за борги.
Також наш портал інформував, проблеми з передачею показників лічильника: в YASNO попередили всіх споживачів.
Крім того, ми писали, готуйте щонайменше 3500 гривень: українцям роз'яснили важливе питання щодо електролічильників.