15 січня 2024 року було прийняте рішення про встановлення нових тарифів на воду "Бориспільводоканалом". Виконавчий комітет постановив, що вже з 1 лютого цього року в Борисполі тарифи на воду піднімуться.

Тариф на воду, зросте не лише для мешканців міста, а й підприємств. Про те, як підвищиться вартість, розповіли в виданні "Вісті".

Водопостачання. Фото: скрін youtube
Водопостачання. Фото: скрін youtube

Згідно з нововведеннями, підприємства будуть платити за послуги замість 55,80 грн/кубометр, 63,60 грн/кубометр.

Послуги з централізованого водопостачання будуть становити 37,50/кубометр, а вартість централізованого водовідведення збільшиться до 26,10 грн/кубометр.

Популярні новини зараз
Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Збільшено і вартість для населення – тариф. До 31 січня він становить 40,08 гривень/кубометр.

А вже з лютого, ціни будуть такі:

  • Послуги з централізованого водопостачання – 29,40 разом з ПДВ;

  • Послуги з водовідведення – 20,40 гривень з ПДВ.

Платіжка. Фото: скрін youtube
Платіжка. Фото: скрін youtube

Разом ця сума становить 29,80 за кубометр води. Вартість послуги водопостачання та водовідведення для потреб населення зросла на 9,72 гривні.

Вячеслав Толкач – начальник головного управління комунального господарства міста Бориспіль акцентував увагу на тому, що тарифи неможливо було зберегти на чинному рівні. Через недостачу коштів у місцевому бюджеті, вартість води для населення вимушено зросла.

Нагадаємо, портал Знай інформував, цілому місту виставили повторний рахунок після звільнення: українці у розпачі через шалені борги

Раніше на порталі Знай повідомлялося, "Космічні" суми за комуналку: що робити українцям, які не погоджуються із цифрами в платіжках

Також, наш портал інформував, по 4 гривні за кіловат? Як можуть змінитись тарифи на електроенергію в Україні