Для всіх наших дорогих та шановних читачів, які мають відношення до отримання пенсійних виплат, а також стежать за нарахуванням субсидії є дуже важлива інформація від фахівців Пенсійного фонду України. Справа в тому, що деякі громадяни, які хочуть отримувати грошову допомогу на оплату комуналки, не до кінця знають, які мають права.

Цього разу йтиметься про громадян з інвалідністю. Експерти з Пенсійного фонду України відповіли на одне з питань, яке має такий вигляд: "Чи зараховуються до середньомісячного сукупного доходу при призначенні субсидії щомісячні регресні виплати особі з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва?".

Про це стало відомо завдяки новій публікації прес-служби Пенсійного фонду України в мережі Facebook.

Оформлення документів, скріншот: YouTube
Оформлення документів, скріншот: YouTube

Представники Пенсійного фонду України надали відповідь, та заявили, що відповідно до пункту 7 Порядку обчислення середньомісячного сукупного доходу сім'ї (домогосподарства) для всіх видів державної соціальної допомоги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 632, у середньомісячний сукупний дохід суми, що виплачуються у порядку відшкодування шкоди, заподіяної здоров'ю працівника у виконанні ним своїх трудових обов'язків.

Популярні новини зараз
В Україні індексація пенсій отримала "добро": хто отримає надбавку вже у серпні Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців Українці не можуть скористатися перевагами двозонних лічильників: чому немає обіцяної економії
Показати ще

Публікація ПФУ, скріншот: Facebook
Публікація ПФУ, скріншот: Facebook

Простими словами - ні, дані виплати не зараховуються до середньомісячного сукупного доходу при призначенні субсидії.

Нагадаємо, підвищення виплат після індексації: кому з пенсіонерів "світить" 1000 гривень надбавки.

Раніше повідомлялося, мінімалка, "бонус" 292 грн та вимоги до стажу: пенсіонерам розповіли, як зміняться виплати у 2024 році.

Також, жити у борг стане дорожче: в Україні зросли відсотки кредитів.