2024 вже прийшов, і з ним в Україні прийшли зміни в цінах. За даними Міністерства фінансів, сезонні фактори та економічні зміни вплинули на вартість багатьох продуктів у магазинах, однак вона може трохи зменшитися.

Міністерство агрополітики виразило оптимістичні прогнози на 2024 рік, припускаючи стабільність цін на основні продукти в країні. Проте, вони попередили, що це стосується внутрішнього виробництва, тоді як імпортовані товари зазнають змін через логістичні проблеми.

Продукти. Фото: скрін youtube
Продукти. Фото: скрін youtube

Торгово-промислова палата України, навпаки, виражає більш песимістичні погляди. Вони попереджають про можливий дефіцит та зростання цін на певні товари, такі як шоколад, кондитерські вироби, імпортована риба та морепродукти.

Зазначається, що страйки на кордоні з Польщею можуть призвести до проблем із постачанням, зокрема, до можливого дефіциту какао-бобів та збільшення цін на рибу та морепродукти.

Популярні новини зараз
ЗМІ пишуть, що Сергій Притула купив 3 квартири у Києві, збираючи донати на ЗСУ Вручення повісток від ТЦК відбуватиметься по-новому: чоловіків попередили Кого в першу чергу мобілізують після оновлення даних Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК
Показати ще

Ціни на продукти, скріншот з відео
Ціни на продукти, скріншот з відо

Економічні ризики, включаючи інфляцію та перебої з електроживленням, залишаються факторами, які можуть вплинути на цінову динаміку в Україні цього року.

Проте фахівці рекомендують утриматися від паніки та не робити запаси, зазначаючи, що значні зміни очікуються лише для окремих видів продуктів.

Також наш портал повідомляв, тепер ранок буде добрим: в Україні знижуються ціни на каву, вершки та молоко

Раніше Знай.ua писав про те, що в українських супермаркетах змінили вартість хурми, ківі та гранат: скільки коштуватиме вітамінний "заряд"

Вам буде цікаво дізнатися, що за тиждень огірки злетіли в ціні на 17%: експерти овочевого ринку б'ють на сполох