Український поштовий гігант "Нова пошта" після більш як двадцяти років на ринку оголосив про зміну назви на NOVA.

Таке рішення керівництво мотивує розширенням спектру послуг компанії, яка вже вийшла за межі лише поштових операцій.

Нова пошта. Фото Знай.ua
Нова пошта. Фото Знай.ua

Адже зараз ми можемо спостерігати і небанківську фінансову установу NovaPay, яка розвиває власну міжнародну платіжну систему; та Nova Post — що дозволяє користуватися послугами "Нової пошти" за межами України, в 11 країнах Європи тощо. Про це стало відомо від прес-служби "Нової Пошти".

"Основна мета групи NOVA – забезпечити легку доставку чогось для життя та бізнесу. Поки що це посилки, гроші та технології, але ми не збираємося зупинятися на цьому”, - заявляють там.

Популярні новини зараз
Після оновлення даних у "Резерв+" можуть бути неприємності – за що прийдуть штрафи "Міста і села будуть побудовані наново": старець назвав час, коли Україна повернеться до миру Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші
Показати ще

Вони продовжують триматися на різних цінностях, включаючи легкість, швидкість, безпеку, технологічність та зростання. Незважаючи на проблеми, що періодично трапляються у різних областях України.

Нова Пошта. Фото: скрін youtube
Нова Пошта. Фото: скрін youtube

Наскільки все зміниться в глобальному плані — важко передбачити. Всі функції будуть збережені, відділення працюватимуть у тому ж режимі, проте, можливо, під новою вже назвою. Для держави збільшення компаній це "плюс". Міжнародна спільнота має бачити, що навіть незважаючи на повномасштабну війну в нашій країні, можливе зростання.

Нагадаємо, без інтернету, але з посилкою: секрети пошти від "Нової Пошти"

Як повідомляв "Знай.uа", гроші спишуть без плати за тариф: причини з яких пустіють рахунки навіть на "кнопкових" телефонів

Знай.ua писав, місяць безкоштовно:"Київстар" порадував українців новою халявою