Електронний цифровий підпис або ЕЦП це ефективний інструмент, за допомогою якого можна віддалено отримати необхідні державні чи банківські послуги.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це пише видання "На пенсії".
ЕЦП містить електронні дані, які додаються передплатником до інших електронних даних або логічно з ними пов’язуються і використовуються як підпис.
Він мвє таку ж саму юридичну силу, як ваш власноручний підпис.
Електронний цифровий підпис (ЕЦП) – це дані в електронній формі, отримані згодом криптографічного перетворення, що додаються до інших даних і дають змогу підтвердити їхню цілісність та ідентифікувати підписувача.
Кваліфікований електронний підпис (КЕП) – це вдосконалений електронний підпис, що створюється з використанням засобу кваліфікованого електронного підпису та базується на кваліфікованому сертифікаті відкритого ключа.
У ПриватБанку можна отримати два види електронного підпису:
- файловий УЕП, що зберігається на флешці або жорсткому диску комп’ютера
- SmartID КЕП, який можна завантажити на смартфон із застосунку Приват24 або Приват24 для бізнесу.
Можливість отримати такий підпис є у кожного клієнту Приватбанку.
За дпопомогою цих інструментів ви можете підписати платежі, документи, звіти, договори про співпрацю, підтвердити особу тощо.
Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, стажу менше, а пенсія більша: юрист пояснив чому така різниця в сумах "старих" та "нових" пенсіонерів.
Також наш портал інформував, на ці гроші можна розраховувати лише після смерті – яку допомогу на поховання отримають родичі.
Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, хочеш велику пенсію – плати: українцям вказали єдиний шлях збільшити розмір виплат.