У Дніпрі в тролейбусі №5 відбувся неприємний інцидент через пасажира, який відмовлявся дотримуватися протиепідеміологічних норм. Про це повідомляє видання "Наше Місто", посилаючись на слова директора з експлуатації та перевезень КП "Дніпровський електротранспорт" ДГС Володимира Сусленкова.

Він розповів, що інцидент стався на вулиці Фабра. В салон тролейбуса зайшов пасажир з явними ознаками алкогольного сп'яніння, не маючи при собі засобів індивідуального захисту у вигляді маски і рукавичок. Коли йому було зроблено зауваження, він вступив у конфлікт з пасажирами та кондуктором. Відмовившись надягати ЗІЗ, чоловіка спільними зусиллями виштовхали з транспорту. Після цього тролейбус продовжив маршрут з 10-хвилинною затримкою.

В Дніпрі з тролейбуса виштовхали п'яного чоловіка без маски і рукавичок / фото: t.me/DepTransDMR

Як повідомив Володимир Сусленко, ні кондуктор, ні водій (електротранспорту або автобуса) не має повноважень застосовувати якісь дисциплінарні або адміністративні санкції до порушників карантинного режиму. Вони можуть лише сприяти пасажирам у виконанні протиепідемічних заходів.

Зазначимо, що незважаючи на запуск громадського транспорту у Дніпрі в стандартному режимі, для поїздок необхідно обов'язково мати при собі засоби індивідуального захисту у вигляді маски і рукавичок. Крім цього, кількість пасажирів у транспорті не повинна перевищувати кількість сидячих місць.

Популярні новини зараз

Під Запоріжжям хлопець випірнув із ставка зі зламаним хребтом – наречена ридає, весілля не буде

"Соромно за вас": українські випускники знущалися з кримських татар

"Розчиняє шкіру, як вершкове масло на сковорідці", — косметика понівечила покупчиню

Засмагла Кайлі Дженнер втиснула апетитні форми у вузький купальник – чоловіки ахнули

Показати ще

Нагадаємо, раніше в Дніпрі відновлюють внутрішньообласні рейси.

Як повідомляв портал Знай.иа, в Дніпрі відновили роботу міських маршрутів.

Також Знай.иа писав, що в Дніпрі маршрутник підкорив серця городян незвичайним видом.