Релігійна громада Святої рівноапостольної Цариці Тамари Грузинської парафії Дніпропетровської єпархії Української православної церкви Київського патріархату отримає 0,6 га землі в Соборному районі Дніпра. Відповідне рішення було прийнято Дніпровською міською радою на плановій сесії.

Рішення Дніпровської міської ради говорить про передачу релігійній громаді ділянки, для того щоб спроектувати і побудувати на ній духовно-культурний комплекс. Будівля буде побудована неподалік вулиці Космонавта Комарова та бульвару Слави, 43 (житловий масив "Сокіл").

У Дніпрі побудують собор на честь грузинської цариці / скріншот

Тепер на релігійну громаду лягає відповідальність в оформленні паспорта майданчику, розробці плану, проекту забудови і надання цієї інформації для Дніпровської міської ради не довше, ніж протягом трьох місяців. Разом з виділенням ділянки, дану площу міськрада віднесла до категорії земель житлової та громадської забудови.

Згідно з даними аналітичної платформи YouControl, релігійна громада Святої рівноапостольної Цариці Тамари Грузинської була зареєстрована 26 червня 2014 року. Керівником громади є Віталій Лопушанський, який також працює канцлером Дніпровської єпархії Православної церкви України.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: українка сіла на 8 років після виклику "103", "ліки" Алли Мазур від раку, загадкове зникнення у Києві та Лоліта-реперша

Дружина Юрія Ткача застала зірку "Квартал 95" в ліжку в іншою красунею: "Юра, це що?"

Помер Борис Плотніков, зірка фільму "Собаче серце"

Астаф'єва в бікіні зізналася, що любить брати до рота: "Тіффані й не снилися такі..."

Показати ще

У Дніпрі побудують собор на честь грузинської цариці / скріншот з відео

Нагадаємо, раніше у Дніпрі в слідстві зливи розмили Селянський узвіз.

Як повідомляв портал Знай.иа в Дніпрі почали реконструкцію площі Шевечнко до Дня міста.

Також Знай.иа писав, що в Дніпрі активісти прибрали занедбану набережну, перетворивши в арт-простір, фото.