На Дніпропетровщині відбувся фінал конкурсу "Міс Кривий Ріг-2019"

Про це повідомляє інформаційний портал "Krivbass City".

У Кривому Розі відбувся фінал конкурсу краси в якому взяли участь 23 учасниці. Вони демонстрували свої таланти як на подіумі, так і в умінні давати цікаві відповіді на гострі питання.

У цьому конкурсі могли взяти участь дівчата не старше 29 років. Під час виступу учасниці демонстрували хутро, так як і головним призом конкурсу була хутряна шуба. Крім цього одним етапом конкурсу було дефіле в купальниках.

Переможницею стала 22-річна Оксана Кравчук.

У Кривому Розі відбувся фінал конкурсу краси Фото: Krivbass City

Популярні новини зараз
Нічого повертати не потрібно: податкова скасує українцям всі борги, але є умова Головне за 15 червня: ТЦК більше не прийде, пенсії доведеться повернути, а крупи у супермаркетах стали небезпечними ТЦК відмовляються знімати громадян з військового обліку – що потрібно зробити ПриватБанк звернувся до клієнтів: важлива інформація для всіх власників банківських карток
Показати ще

Нагадаємо, що журі конкурсу "Місіс Україна світ" оцінили красуню з Дніпра.

Як повідомляв портал Знай.ua , вінницька красуня Олена Жагловська битиметься за титул Mrs Globe в Китаї.

Також портал Знай.ua писав, що вже в четвертий раз пройшов конкурс краси серед дівчат, які пересуваються на інвалідних візках.