В мережі поширилася інформація про спалах гепатиту А у дніпровській школі № 139. На даний момент медики перевіряють цю інформацію.

Про це повідомляє департамент гуманітарної політики Дніпровського міської ради.

У четвер, 10 жовтня, у школу № 139 запланований виїзд фахівців ВСП "Дніпровський міський відділ лабораторних досліджень" для проведення епідеміологічного розслідування з відбором проб зовнішнього середовища.


В департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради просять батьків зберігати спокій. Після того, як фахівці проведуть всі необхідні дослідження громадськість буде поінформовано додатково.

Нагадаємо, рак - не вирок: львівський медик розповів про грандіозний прорив у лікуванні "чуми ХХІ століття".

Як повідомляв портал Знай.ua , дівчинки, яким випала доля народитися сіамськими близнюками, і за якими стежила вся Україна, померли ввечері в суботу, 5 жовтня.

Популярні новини зараз
Доведеться заплатити зі своєї кишені: водоканальники попередили з приводу лічильників Ось таким був дідусь "Запорожця": рідкісні кадри унікального прототипу із кузовом незвичайної форми Пенсіонерів змусять працювати на п’ять років довше – хто може забути про пенсію у 60 років Як уберегти новий холодильник від постійних відключень світла: запам'ятай ці правила
Показати ще