Кілька днів тому в Дніпрі відбулося просідання гуртожитку №2 "Дніпровської політехніки", через це всіх студентів екстрено евакуювали. Через швидкі збори деякі не встигли взяти з собою навіть найнеобхідніші речі. 

Нещодавно місцева влада прийняли рішення, що складуть графік по якому студенти зможуть зайти в аварійний будинок і забрати все необхідне. Так як будівля знаходиться під загрозою обвалення в нього можуть входити лише кілька чоловік за раз. 


Але голова надзвичайної комісії Олександр Шикуленко заявив, що студентам не дозволять входити в гуртожиток. Принаймні поки спеціальні служби не обстежують будинок і грунт навколо нього. Навіть незважаючи на те, що в останні дні зрушень не зафіксували, є ризик, що ситуація повториться. 

Але протягом дванадцяти днів всі необхідні дослідження повинні бути зроблені і студентів впустять забрати свої речі.

Нагадаємо, що  дніпровських студентів, які мешкали в аварійному гуртожитку впустять, щоб забрати свої особисті речі.

Популярні новини зараз

Донька онкохворої Заворотнюк звернулася з заявою до журналістів: "Нам не цікаво"

Курс валют на 13 жовтня: долар вирішив показати гривні, хто тут головний

Метеорологи б'ють на сполох: мільйони людей готуються до евакуації, такого не було десятки років

На сторінці онкохворої Заворотнюк несподівано почали з'являтись фото: неможливо стримати сльози

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа"  писав, , що  під будівлею другого гуртожитку НТУ "Дніпровська політехніка" в суботу, 5 жовтня обвалився асфальт.

Також портал "Знай.uа" повідомив, що місцеві влади Дніпра прийняли рішення надати матеріальну допомогу студентам, які проживали в просевшем гуртожитку.