Зникла жителька Кривого Рогу Анастасія Зикрач, яку шукали протягом двох днів, знайшлася за дивних обставин.

Як стало відомо, 29-річна Анастасія Зикрач вийшла з дому на роботу 23 вересня, але до місця призначення так і не дійшла. 

Правоохоронні органи, волонтери і родичі розшукували дівчину протягом двох днів. Інформацію про зниклу дівчину розповсюдили в соціальних мережах.

Популярні новини зараз

Скандал з учасницею конкурсу "Міс Всесвіт 2019": Анастасія Субота отримала другу відповідь від посольства США

Олена Зеленська оприлюднила фото з лікарні: що сталось з першою леді

Хотіла заощадити: навіть найближчі друзі висміяли молоду наречену за нестандартний вчинок

Українцям значно підвищать пенсії та раніше "відпустять" на відпочинок: поталанило не всім

Показати ще

Як стало відомо, Анастасію помітили на лавочці в місцевому парку випадкові перехожі. Вони упізнали зниклу та повідомили батькові Анастасії. 

Батько, який забрав дівчину додому, розповів, що дівчина виглядає розгубленою та не пам'ятає, хто вона і звідки. Таке враження, що Настя знаходиться під гіпнозом. Батько дівчини говорить, що вона ніколи так себе не поводила. Також він признався, що дівчина повернулась додому в брудному одязі і без золотих прикрас і грошей.

Сама ж Анастасія Зикрач говорить, що пам'ятає лише, як невідомі запитали в неї, як пройти на маршрутку. Наступний спогад - як висадили з автівки біля парку.

Нагадаємо, що київський вокзал перетворився в бандитське кубло

Як повідомляв портал Знай.ua, у Борисполі Київської області зухвалий грабіжник поцупив на ринку тачку, відому в народі як “кравчучка”, та бензоріз. 

Також Знай.ua писав про те, що хулігани влаштували криваві турне нічним Києвом