На Дніпропетровщині загорілася квартира у п'ятиповерхівці, в результаті чого трагічно загинув чоловік.

Про це повідомляє інформаційний портал "Наше місто".

У вівторок, 24 вересня у Павлограді на вулиці Верстатобудівників загорілася квартира. Повідомлення про це до служби порятунку надійшло о 6:30.


На місце події оперативно прибули рятувальники ДСНС. Вони встановили, що пожежа сталася на п'ятому поверсі п'ятиповерхового будинку. Коли пожежники потрапили в приміщення, то виявили бездиханне тіло чоловіка, 1971 року народження.

Пожежа локалізована о 06:45 і ліквідована о 7:24. Зараз фахівці будуть з'ясовувати всі деталі події.

Як вже писав Знай.uа , у Вінницькій області в Чернівецькому районі чоловік згорів живцем у власному будинку. Сусіди, які побачили пожежу, викликали рятувальників.

Популярні новини зараз
Нічого повертати не потрібно: податкова скасує українцям всі борги, але є умова Доведеться сидіти на хлібі і воді: основні продукти харчування в Україні різко здорожчають восени - що найбільше Головне за 15 червня: ТЦК більше не прийде, пенсії доведеться повернути, а крупи у супермаркетах стали небезпечними Торкнеться мешканців 9 областей: пенсіонери отримають пристойні доплати до пенсій
Показати ще

Нагадаємо, Знай.uа розповідав, що у Львові вогонь забрав життя жінки.

Портал Знай.uа повідомляв про те, що в Харкові водій маршрутки не пропустив пожежну машину, яка їхала на виклик.