Цілий тиждень дружина шукала зниклого безвісті 55-річного Олексія Нечаєва, який вийшов з дому без документів і зник. Вона звернулася за допомогою не лише до правоохоронців, але й у соцмережі, та до інформаційних агенцій міста.

Сьогодні 13 серпня, чоловіка було знайдено у морзі міської лікарні. Як повідомляє Інформатор, дружину Олексія повідомили, що на превеликий жаль, сьогодні її чоловіка виявили мертвим.

За попередніми припущеннями, чоловік помер своєю смертю. Проте деталі будуть з'ясовувати правоохоронці.

Нагадаємо, Знай.ua повідомляв, що нещодавно у місті Чорноморськ, що в Одеській області відбулося загадкове подвійне вбивство. У обох жертв виявили сліди насильницької смерті.

Також Знай.ua писав, що у Києві та Донецькій області шукають Орденова Олександра Сергійовича 1997 року народження.

Популярні новини зараз
Міг стати бестселером: як виглядав конкурент "ГАЗелі" від ЗАЗу, який так і не виїхав на дороги 16 000 гривень зарахують на карту впродовж 4 місяців: частина українців можуть оформити грошову допомогу Знайдено рай для ухилянтів, туди стоять черги, а воєнкоми забули дорогу Воїни ЗСУ потрапили в оточення і 60 годин боролися за життя - вибрався лише один
Показати ще

Невідомо ще, чим закінчиться розслідування смерті жінки з Маріуполя, яка, за повідомленням Знай.ua, отруїлася садовим інсектицидом.