У Дніпрі запустять безкоштовний річковий транспорт.

Про це повідомляє інформаційний портал "Дніпровська панорама".

У Дніпрі планують запустити безкоштовний річковий транспорт з лівого берега на правий на час вимушеного перекриття Нового мосту.

Згідно з проектом рішення, КП "Міські причали" буде дано дозвіл на організацію безкоштовних перевезень через Дніпро на річковому транспорті на час перекриття Нового мосту.


Новий міст — це головна переправа Дніпра, яка з'єднує лівий берег з самим центром міста. Роботи на мосту повинні завершити 14 вересня.

А якщо роботи на мосту не встигнуть завершити, то мер Дніпра Борис Філатов напише заяву про звільнення.

Популярні новини зараз
Водіїв попередили про важливий документ: не подбаєте – готуйте валізу грошей Пенсіонери втратять надбавки: кого торкнеться у першу чергу Гороскоп на сьогодні, 18 квітня: п'ятниця змінить плани – фінансові втрати та несподіваний шанс Пенсіонерам доплатять 25% до пенсії: хто має право на підвищення
Показати ще

Нагадаємо, що президент Зеленський і мер Дніпра Філатов уклали парі.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua" , влада Дніпра почали активну боротьбу з ямами на дорогах. Але з-за цього доведеться перекрити деякі дороги і можуть утворитися затори.

Портал "Знай.ua" писав, що на дорозі в Приморському районі Одеси утворився черговий провал.