Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяУкраїнські пенсіонери та громадяни, які отримують соціальну допомогу, можуть уже у квітні отримати додаткову грошову підтримку від держави. Йдеться про виплату 1500 гривень, яку планують нарахувати автоматично без подання заяв.
Про це повідомив президент України Володимир Зеленський після наради з урядом. За його словами, відповідної домовленості було досягнуто під час зустрічі з прем’єр-міністеркою Юлією Свириденко та членами Кабінету Міністрів.
Згідно з попередніми планами, виплати отримають:
-
пенсіонери;
Популярні новини заразБританець зайшов у супермаркет у Львові і не повірив своїм очам: відео з його реакцією підірвало мережу Нові правила проїзду: тепер не потрібно доводити своє право на пільги У школах можуть з’явитися "вільні години": що зміниться для учнів і чому вчителі підтримують ідею Готуйтеся до більших платіжок: опалення цьогоріч вимкнуть не за календаремПоказати ще -
громадяни, які отримують соціальну допомогу від держави;
-
інші вразливі категорії населення.
Усього допомогу можуть отримати щонайменше 13 мільйонів українців.
Розмір виплати становитиме 1500 гривень на одну людину.
З огляду на кількість отримувачів, загальний бюджет програми може скласти не менше 19,5 мільярда гривень.
Однією з головних особливостей програми стане відсутність бюрократичних процедур. Людям не потрібно подавати заявки чи додаткові документи.
За словами президента, кошти мають бути перераховані автоматично тим громадянам, які вже перебувають у державних реєстрах отримувачів соціальних виплат.
Підготовкою нової програми займається Міністерство соціальної політики. Запустити виплати планують у квітні.
Як наголосив Володимир Зеленський, підтримка буде спрямована насамперед на тих громадян, чий рівень доходів свідчить про необхідність додаткової допомоги від держави.
Нагадаємо, не індексація, а розчарування: як рахують надбавку і чому вона різна
Раніше ми розповідали, що майбутня пенсія може виявитися нижчою: що треба перевірити вже зараз
Також, пенсіонерам скасують виплати з 1 квітня: кого позбавлять держдопомоги