Останнім часом чеська поліція розпочала активно перевіряти місця проживання українських біженців, які отримали тимчасовий захист у Чехії. Це стало необхідним кроком через збільшення випадків використання фальшивих документів, що підтверджують місце проживання.
Раніше поліція перевіряла лише достовірність представлених документів, але тепер почала здійснювати реальні візити за вказаними адресами.

Якщо в ході перевірки виявиться, що особа не проживає за вказаною адресою, це вважатиметься наданням неправдивої інформації. Це може призвести до серйозних наслідків, таких як припинення права на отримання фінансової підтримки від чеської держави або навіть втрату статусу тимчасового захисту.

Нагадаємо, що нещодавно термін дії тимчасового захисту для українських біженців у Чехії було продовжено до 4 березня 2026 року. Ці нові заходи перевірки спрямовані на забезпечення чесності та прозорості системи надання допомоги біженцям і запобігання можливим зловживанням.

Це підкреслює важливість для українців, що шукають захист в Чехії, чітко і правдиво вказувати своє місце проживання і відповідати всім вимогам, пов'язаним із збереженням їхнього статусу і пов'язаних з ним пільг.

Популярні новини зараз
Про штраф ТЦК розповість мобільний додаток: що вигадали для ухилянтів ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць" Пенсіонерам додадуть 600 гривень: як оформити надбавку Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Нагадаємо, збирайте речі і повертайтесь, або живіть під мостом: українців у Чехії залишать без даху над головою

Раніше ми писали про те, що у Європі починають більше ненавидіти біженців – їх кількість хочуть зменшити

Вам буде цікаво дізнатися грошова допомога українцям у Чехії: скільки, кому та як отримати