Україна розглядає можливість впровадження накопичувальної пенсійної системи як частини обов'язкового пенсійного страхування. Ця система передбачає, що кожна особа буде мати свій власний пенсійний рахунок, на який вона буде робити регулярні внески протягом свого трудового життя.

Зараз лише добровільні пенсійні накопичення залучають до себе увагу близько 900 тисяч осіб, що є недостатнім рівнем участі. Експерти говорять, що введення обов'язкових накопичень доцільно буде після того, як економіка стабілізується і воєнний стан завершиться.

Дискусія "Пенсійні накопичення: міфи та реальність"
Дискусія "Пенсійні накопичення: міфи та реальність"

Для впровадження нової системи потрібно прийняти відповідні закони і підготувати потрібну інфраструктуру. Це допоможе забезпечити ефективну роботу системи накопичувальних пенсійних внесків, яка буде доповнювати існуючу систему пенсійних виплат.

Це допоможе забезпечити пенсіонерів після завершення роботи до рівня близько 60% від їхнього попереднього заробітку, що відповідає середнім європейським стандартам.

Популярні новини зараз
Про штраф ТЦК розповість мобільний додаток: що вигадали для ухилянтів Взимку українців можуть очікувати нові випробування: відключення світла ще квіточки ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць" Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води
Показати ще

Страхові внески для збільшення пенсії
Страхові внески для збільшення пенсії

Додатково до обов'язкових внесків, люди зможуть здійснювати добровільні пенсійні внески для збільшення розміру майбутньої пенсії. Це допоможе людям збільшити своє благополуччя і сприятатиме єднанню суспільства навіть у складних економічних часах.

Нагадаємо, чому українці отримують копійчані пенсії – ексміністр розкрив головну причину бідності

Раніше ми писали про те, що яку пенсію отримуватимуть підприємці після виходу на заслужений відпочинок

Крім того, Знай.ua повідомляв, Кабмін спростив процедуру доставки та виплати пенсій: що треба знати