Проблема, з якою стикнувся один із абонентів «Vodafone», полягає в тому, що він помітив, що з його рахунку зникають гроші без відомих причин. Він звернувся до оператора зі скаргою на це незрозуміле списання коштів.

Відповідь компанії на цю проблему була такою: тарифний пакет, який включає в себе послуги, такі як мобільний інтернет, автоматично активується, якщо абонент своєчасно поповнює рахунок, зазвичай за день до планового оновлення.

Водафон, фото з вільних джерел
Водафон, фото з вільних джерел

Це означає, що коли на рахунку достатньо коштів, система самостійно підключає необхідний тариф. Однак плата за мобільний інтернет знімається лише в тому випадку, якщо користувач активно використовує дані без активованого тарифу.

Це може статися, наприклад, коли користувач не встигає або не пам'ятає підключити новий пакет послуг після поповнення рахунку. Рекомендації компанії для уникнення таких ситуацій включають вимкнення мобільних даних на пристрої до активації нового тарифу.

Популярні новини зараз
Невдовзі люди почнуть масово вмирати: в ООН зробили тривожний прогноз Головне за 19 липня: замах на Фаріон, 10 пенсій за раз, блокування операцій ПриватБанку та глюк Windows Українцям допоможуть з оплатою комуналки – гроші платитимуть щомісяця, але є умова Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Мінус на рахунку у Vodafone / фото: скріншот Х
Мінус на рахунку у Vodafone / фото: скріншот Х

Це можна зробити в налаштуваннях телефону, де необхідно знайти і вимкнути параметр «Мобільні дані» або «Стільникові дані». Також важливо перевіряти актуальну інформацію про використання даних на телефоні, щоб завжди бути в курсі, скільки даних вже використано і чи активований потрібний тариф.

Це допоможе уникнути неочікуваних списань коштів за послуги, які ви не планували використовувати.

Нагадаємо, по 50 гривень з пенсіонера: абоненти Vodafone скаржаться на безпідставне списання грошей

Раніше ми писали про те, що українці збунтувалися проти Vodafone через подорожчання тарифів

Вам буде цікаво дізнатися безкоштовний зв'язок та інтернет: Vodafone побалує своїх абонентів