Згідно з діючим законодавством, пенсіонери можуть користуватися безкоштовним проїздом у міському пасажирському транспорті (за винятком метро) та на приміських маршрутах, якщо вони пред’являть пенсійне посвідчення.

Це означає, що вони можуть подорожувати без оплати квитка або за пільговим тарифом, який встановлюється місцевими органами влади.

Громадський транспорт. Фото: скрін youtube
Громадський транспорт. Фото: скрін youtube

Крім того, якщо впроваджується електронний квиток, пенсіонери також матимуть можливість отримати його безкоштовно. Це забезпечить зручність і доступність для користувачів електронних систем оплати.

Тарифи і пільгові умови для пасажирів, зокрема для пенсіонерів, визначаються місцевими радами або іншими компетентними органами. Інформація про це повинна бути доступна на офіційних веб-сайтах місцевих влад та в маршрутках для зручності пасажирів.

Популярні новини зараз
Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня Українці зможуть насолодитись світлом: енергетики дають оптимістичний прогноз Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Львівський тролейбус, скріншот: YouTube
Львівський тролейбус, скріншот: YouTube

Якщо пасажир вважає, що його права були порушені, він має право звернутися до міської ради з скаргою або запитом на вирішення цього питання. Це забезпечить дотримання прав пасажирів і забезпечить зрозумілий рівень обслуговування у громадському транспорті.

Також наш портал інформував, доведеться більше ходити пішки: де в Україні подорожчає проїзд у громадському транспорті

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що навіть якщо немає пільг: українці можуть їздити у громадському транспорті зі знижкою

Вам буде цікаво дізнатися не лише комуналка вдарить по гаманцях: тарифи на громадський транспорт можуть переглянути