Благодійна організація оголосила про початок реєстрації отримання безкоштовних продуктових сертифікатів. Мешканці Дніпровського та Деснянського районів Києва, що належать до вразливих категорій населення, можуть зареєструватися для отримання цих сертифікатів, що надаються церквою "Будинок Небесного Архітектора".

Сертифікати можуть отримати мешканці Деснянського чи Дніпровського районів Києва, які відповідають хоча б одній із наступних категорій:

Гуманітарна допомога. Фото: скрін youtube
Гуманітарна допомога. Фото: скрін youtube

  • ВПО з 2022-2024 рр., зареєстровані у зазначених районах;
  • особи з інвалідністю;
  • багатодітні сім'ї;
  • опікуни дітей-сиріт;
  • сім'ї загиблих військових.

Також, щоб зареєструватись, з 1 квітня 2024 року ви не повинні були отримувати допомогу від церкви.

  1. Одна сім'я може отримати лише один сертифікат незалежно від кількості членів сім'ї.
  2. Сертифікат можна використовувати у будь-якому магазині мережі «Фора» на будь-які товари, крім алкоголю та тютюнових виробів.

Магазин "Фора", скріншот: YouTube
Магазин "Фора", скріншот: YouTube

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 22-28 липня для всіх знаків Зодіаку: вороги Тельців, радості Дів та ізоляція Скорпіонів Виконавча служба не пощадить ухилянтів – заберуть квартиру і дружини теж Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя
Показати ще

Для отримання сертифіката необхідно заповнити реєстраційну заявку, яка буде доступна з 10.00 18 червня в телеграм-каналі церкви. Заявку потрібно заповнювати лише українською мовою, без скорочень та некоректних даних, інакше її буде відхилено.

Якщо вашу заявку схвалять, сертифікат можна отримати в неділю, 23 червня, за адресою: м. Київ, вул. Кубанської України, 2.

Нагадаємо, пенсійний фонд пояснив, як подати спрощену заяву на субсидію: впорається кожен

Раніше ми писали про те, що пенсіонерам значно спростили життя: що треба знати

Вам буде цікаво дізнатися отримання житлової субсидії: боржникам дали другий шанс