Сучасні технології, зокрема штучний інтелект, дедалі більше стають невід'ємною частиною нашого повсякденного життя, пропонуючи рішення для різноманітних питань. Нещодавно за допомогою аналізу численних факторів, ШІ визначив, який дохід є необхідним для забезпечення гідного рівня життя типового українця.

ШІ врахував середні місячні витрати на житло, харчування, транспорт, медичні послуги, освіту, розваги та заощадження, щоб дати точну оцінку оптимальної заробітної плати. Ось детальний аналіз основних витрат.

Рівень щастя, фото pxhere
Рівень щастя, фото pxhere

Житлові витрати

Оренда двокімнатної квартири у великих містах, таких як Київ або Львів, може коштувати від 15,000 до 20,000 гривень на місяць. До цього варто додати комунальні платежі, які складають від 3,000 до 4,000 гривень.

Харчування

Для забезпечення якісного харчування та періодичних візитів до кафе чи ресторанів, витрати на їжу можуть сягати 5,000-7,000 гривень на місяць на одну людину.

Популярні новини зараз
Головне за 19 липня: замах на Фаріон, 10 пенсій за раз, блокування операцій ПриватБанку та глюк Windows ЗМІ пишуть, що Сергій Притула купив 3 квартири у Києві, збираючи донати на ЗСУ Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом
Показати ще

Сніданок в ліжко. Фото: скрін youtube
Сніданок в ліжко. Фото: скрін youtube

Транспорт

Витрати на транспорт, включаючи користування громадським транспортом та таксі, становлять від 2,000 до 3,000 гривень щомісяця.

Медичне обслуговування

Для регулярних медичних оглядів та лікування, витрати на здоров'я складають приблизно 2,000 гривень на місяць, не враховуючи страхові поліси.

Освіта та розваги

Для фінансування освіти дітей та регулярних розважальних заходів, таких як відвідування театрів, кінотеатрів та інших культурних подій, рекомендується виділяти близько 4,000-5,000 гривень на місяць.

ілюстративне фото, парк розваг
ілюстративне фото, парк розваг

Заощадження та інвестиції

Для забезпечення фінансової стабільності та можливості інвестувати або подорожувати, доцільно відкладати близько 10,000 гривень щомісяця.

Враховуючи всі ці фактори, ШІ підрахував, що для комфортного життя в Україні необхідно мати місячний дохід у розмірі 40,000-50,000 гривень. Ця сума дозволить покрити всі основні потреби, а також забезпечить можливість заощаджувати та інвестувати у власний розвиток та майбутнє.

Нагадаємо, Українка виграла півмільйона гривень за одну мить: як звичайний похід до магазину змінив усе життя

Раніше ми розповідали, що 70-річний француз приїхав до Києва, щоб стати волонтером: готовий проміняти пенсію у Тулузі на війну

Також, Чому сучасний світ робить нас нещасними: вчені зробили відкриття, яке багато пояснює