У 5 областях України частіше вимикатимуть світло. Про це заявив експерт Інституту енергетичних стратегій, пише портал Стіна.

За його словами, до частих відключень мають готуватися мешканці Київщини, Харківщини, Одещини, Дніпропетровщини та Львівщини. Інші регіони також матимуть обмеження на споживання електроенергії, але лояльніші. Така ситуація станеться внаслідок чергового виведення на ремонт 5 із 9 енергоблоків АЕС.

Голова Ради Української асоціації відновлюваної енергетики Станіслав Ігнатьєв також зазначив, що в Україні скоро відключення світла можуть почастішати і довше за довжиною. Це може статися через ремонт шести енергоблоків на атомних станціях.

За словами Ігнатьєва, в Україні необхідно відремонтувати шість енергетичних блоків на атомних станціях, дещо вже відремонтовано та введено в експлуатацію, а п'ять уже виведуть за тиждень.

"Минулого року "Енергоатом" виводив 8 із 9 енергоблоків. Тут нас рятувала сонячна генерація", - повідомив він.

Популярні новини зараз
Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші Пенсіонери отримають "бонус" у 500 гривень: чекати не довго ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку Кабачки в сметані будуть кращими за гриби: цей рецепт стане вашим улюбленим на літо
Показати ще

Експерт зазначив, що саме це може стати причиною частіших відключень світла, адже електроенергії не вистачатиме для побутових споживачів.