Природний газ для українців не подорожчає у 2024 році. "Нафтогаз" продовжив дію пільгового тарифу 7,96 гривні та при цьому зберіг для споживачів можливість отримувати знижки.

Природний газ може коштувати українцям ще дешевше, оскільки "Нафтогаз" надає можливість отримати знижку. У літній період економія може бути не помітною, але в холодні місяці витрати скоротяться.

"Нафтогаз". Фото: скрін youtube
"Нафтогаз". Фото: скрін youtube

Як отримати знижку

Перша умова – своєчасна оплата. Побутові споживачі мають погасити платіжку за спожитий газ до 15 числа щомісяця.

Онлайн-послуги "Нафтогазу". Фото: скрін youtube
Онлайн-послуги "Нафтогазу". Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку І світло буде, і заплатимо менше: українцям підказали, як зменшити суми у платіжках
Показати ще

Друга умова – оплата через онлайн-сервіси "Нафтогазу". Знижка надається автоматично, якщо домогосподарство здійснило плату за послуги до 15 числа через особистий кабінет або на сайті my.gas.ua за номером особового рахунку або адресою. Також здійснити оплату можна в чат-ботах GASUA в Viber або Telegram.

Який розмір знижки

При виконанні всіх умов споживачеві автоматично нараховується знижка у розмірі 1%, яка автоматично застосовується наступного розрахункового місяця. Чим вище споживання газу, тим більше вдасться заощадити.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, помилятися може кожен: як перевірити правильність переданих показників лічильника до отримання платіжки.

Також наш портал інформував, одразу дві проблеми на вашу голову: за що газовики можуть перекрити вентиль та вліпити безбожний штраф.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, до ломбарду віднесете половину майна: як можуть оштрафувати за "скручений" газовий лічильник.