Українець після візиту контролера, який хотів зафіксувати свідчення лічильника, виявив пошкоджену пломбу. Він звернувся зі скаргою до "Нафтогазу".

За словами обуреного клієнта, контролер компанії Нафтогаз причетний до пошкодження пломби на приладі обліку. Про це він повідомив на сторінці Нафтогазу в соцмережі та запитав, що робити у такій ситуації.

Нафтогаз, фото із вільних джерел
Нафтогаз, фото із вільних джерел

"Прийшов до мене перевіряючий по газу, записала показання газового лічильника, пішла. Дивлюся на лічильник, а волосінь від пломби розрізана. Впіймав її на вулиці і кажу: "Складайте акт, ви тільки що перевіряли, пломба була на місці, а тепер вона розрізана". Зайшли назад до лічильника додому (на відео). Нафтогаз що мені робити тепер?", - звернувся він до компанії.

Судячи з кадрів, пошкоджено лише дріт, а сама пломба незаймана. Клієнт не розгубився і поскаржився контролеру, після чого надав документи, що підтверджують його посаду. Однак він заперечував свою провину.

Популярні новини зараз
Не оновили дані у належний термін: що тепер чекає на чоловіків Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Зрізана пломба, скріншот
Зрізана пломба, скріншот

Працівник Нафтогазу зрізав пломбу, скріншот
Працівник Нафтогазу зрізав пломбу, скріншот

Працівник Нафтогазу зрізав пломбу, скріншот
Працівник Нафтогазу зрізав пломбу, скріншот

У Нафтогазі відреагували на запит клієнта і заявили, що йому терміново потрібно звернутися до центру обслуговування місцевого облгазу, а також доповісти про ситуацію.

"Знайти контакти та інші дані можна у вільних джерелах або на офіційному сайті оператора ГРС, оскільки саме Ваш місцевий оператор ГРС відповідає за прийняття показань лічильника, облік та нарахування обсягів газу, а також послуги з розподілу (транспортування) газу, технічного обслуговування газової мережі та обладнання", - додали в компанії.

Відповідь Нафтогазу, скріншот
Відповідь Нафтогазу, скріншот

Нагадаємо, що Нафтогаз попередив українців про зміни: як погасити платіжку.

Раніше ми повідомляли про надхмарні суми від "Нафтогазу" : українців попередили про перевірку.