Українці, які належать до вразливих верств населення і живуть у Дніпровському та Деснянському районах Києва, можуть отримати безкоштовні сертифікати на покупки у супермаркетах "Фора". Цю допомогу надає церква "Будинок Небесного Архітектора".

Гуманітарна допомога. Фото: скрін youtube
Гуманітарна допомога. Фото: скрін youtube

Допомогу можуть отримати ті, хто живе в Деснянському чи Дніпровському районах Києва та належать до однієї з таких категорій:

  • внутрішньо переміщені особи (ВПО), які отримали цей статус у 2022-2024 роках і зареєстровані у зазначених районах,
  • люди з інвалідністю,
  • багатодітні сім'ї,
  • опікуни дітей-сиріт,
  • сім'ї загиблих військових.

Ще одна умова: не отримувати допомогу від цієї церкви з 1 квітня 2024 року. Заявку на отримання допомоги можна буде подати з 4 червня о 10:00 через телеграм-канал. Заповнювати її потрібно українською мовою, без скорочень та помилок. Інакше заявку відхилять.

Гуманітарні вантажі
Гуманітарні вантажі

Популярні новини зараз
"Судний день" буде вже у серпні 2024 року: що значить дата "трьох вісімок" і як її пережити Нові правила для водіїв: де і коли можуть перевіряти військовий квиток Ситуація зі світлом кардинально зміниться: 5 атомних блоків "йдуть" на ремонт Закінчення війни вже близько – старець Діонісій обнадіяв українців пророцтвом
Показати ще

Якщо заявку схвалять, сертифікат можна буде отримати 9 червня неділя за адресою: м. Київ, вул. Кубанської України, 2. При собі потрібно мати оригінал паспорта та документ, що підтверджує належність до вразливої категорії. Якщо запізнитися, допомога не надається.

Сертифікат можна використати в будь-якому магазині мережі "Фора" для покупки всіх продуктів, окрім алкоголю та цигарок. Видається один сертифікат на сім'ю, незалежно від кількості її членів.

Нагадаємо, на українські сім'ї чекає грошова підтримка: суми залежать від віку дитини

Раніше ми писали про те, що витрачені на покупки гроші можуть повернутися: як це зробити

Вам буде цікаво дізнатися гуманітарна допомога для всіх: де отримати безкоштовні продуктові набори